Žaliuzės

ŽALIUZĖS SU PVC JUOSTOMIS
Privalumai:
  • Patalpas galima visiškai užtamsinti.
  • Idealiai tinka vonios kambariui.
  • Lengvai valomi drėgna kempine ar pašluoste.

ŠVIESOS PRALAIDUMAS
Dėka vakuuminio medžiagos impregnavimo aliuminio milteliais, šviesos pralaidumas yra ženkliai aukštesnis negu bet kurios kitos medžiagos, nepadengtos aliuminiu.

PRITAIKYMAS
Vertikaliosios žaliuzės montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų. Jomis galima ne tik uždengti langą ar duris, bet ir atskirti patalpos dalį.
Juostų plotis – 89 mm ir 127 mm. Viršutinis profilis, nudažytas milteliniu būdu, yra atsparus korozijai ir ilgaamžis.7

VALDYMAS
Juostos suvažiuoja į vieną ar į kitą pusę arba iš vidurio į kraštus, traukiant virvelę. Juostų pasisukimo kampas reguliuojamas grandinėle.
 
AKUSTIKA
Verosol metalizuoti audiniai padeda išvengti aido patalpoje ir taip sukuria joje ramią atmosferą.
 

PRITAIKYMAS
Vidines horizontaliąsias žaliuzes tvirtinant prie plastikinio ar medinio (su stiklo paketu) lango, žaliuzių apatinis profilis fiksuojamas specialiais antgaliais ir kampuotukais. Tokiu būdu užfiksuotos žaliuzės išlieka prigludusios prie lango ar durų rėmo ir neplevėsuoja varstant ar atverčiant varčią.

Išorines horizontaliąsias žaliuzes galima tvirtinti ir prie įstiklintų durų, stiklinės sienos, nedidelių atramų, plastikinių ir medinių langų.

VALDYMAS
Vidinės horizontaliosios žaliuzės. Norėdami sumažinti ar padidinti šviesos srautą pro juostų tarpus, galite tai padaryti sukdami metalinę rankenėlę, sujungtą lanksčiąja jungtimi su žaliuzėmis. Aliumininės juostelės versis žemyn arba aukštyn. Traukdami už virvelės galite atidaryti žaliuzes ir užfiksuoti jas bet kokioje padėtyje, apsukę virvelę apie ratuką apačioje.

Išorinės horizontaliosios žaliuzės. Norėdami sumažinti ar padidinti šviesos srautą pro juostų tarpus, galite tai padaryti sukdami plastikinę rankenėlę. Aliumininės juostelės versis žemyn arba aukštyn. Traukdami už virvelės galite atidaryti žaliuzes ir užfiksuoti jas bet kokioje padėtyje virvelės fiksatoriumi. Patraukus virvelę i šoną ir atpalaidavus, žaliuzes galite nuleisti.

 

SISTEMA ISO

VALDYMAS
Grandinėlės pagalba reguliuojamas šviesos srautas pro juostų tarpus ir pakeliamos arba nuleidžiamos juostos. Nustačius pageidaujamą juostų padėtį, grandinėlė užfiksuojama laikiklyje, žaliuzės apačioje.

SISTEMA VENUS STANDARD

VALDYMAS
Žaliuzės valdomos plastikine rankenėle ir virvele. Pasukant rankenėlę, reguliuojamas juostų pasvirimo kampas – taip sumažinamas arba padidinamas šviesos srautas. Virvelės pagalba žaliuzės juostos pakeliamos arba nuleidžiamos, o taip pat gali būti užfiksuotos bet kurioje žaliuzės aukščio padėtyje.

VALDYMAS IR PRITAIKYMAS
  1. Roletai specialiai pritaikyti PVC arba mediniams langams su stiklo paketu.
  2. Varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo specialių kreipiančiųjų pagalba.
  3. Viršuje medžiaga susisuka į ritinėlį ant vamzdžio. Vamzdis uždengtas specialiu profiliu per visą roleto plotį.
  4. Pakelti arba nuleisti roleto medžiagą galima grandinėlės pagalba. Pakėlus medžiagą į norimą aukštį, grandinėlė užfiksuojama specialiame laikiklyje. Tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia roleto medžiagos aukštį reguliuoti ir nefiksuojant grandinėlės, roleto medžiaga laikosi savaime. Tai didžiulis technologinis pranašumas prieš senesnės kartos konstrukcijas.
  5. Roleto viršutinis profilis, apatinis profilis, kreipiančiosios ir valdymo mechanizmas gali būti baltos, tamsiai rudos ir šviesaus medžio spalvos.
  6. Medžio spalva suteikia galimybę priderinti roleto konstrukciją prie medinio (su stiklo paketu) lango.

http://www.dextera.lt